Troje dhe shtëpitë nga N.SH. "AKS AGENCY"

Shitet nga: AKS AGENCY 12 Jan 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
SHITEN DISA TROJE DHE SHTEPI NE KASTRIOT.
LOKACIONET JANE TE NRYSHME .
PARCELAT JANE KETO TE PARAQITURA NE LINK, DISA JANE SHUME AFER NJERA TJETRES.
TROJET DHE SHTEPITE( ME NGJYRE TE KUQE) E PARAQITURA NE ORTOFOTO JANE ME DOKUMENTACIONE NE RREGULL. SIDHE TE GJITHA TROJET TJERA.
DISA NGA TROJET JANE SHUME TE PERSHTATSHME PER BIZNES SEPSE KANE DALJE NE RRUGEN KRYESORE , DISA NGA TO EDHE NE DY RRUGE.
SHTEPIA DHE TROLLI KANE ÇMIM 73 000 EU + 10 ARI TROLL
VETEM TROLLI KA ÇMIMIN 60 000 E DHE KA 18 ARI ( ME NGJYRE TE KALTER)

MIREPRESIM BLERSIT E INTERESUAR.
Me respekt:
Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH " AKS AGENCY "
Tel :045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim