Trojet dhe arat n fshatin Raskov

Shitet nga: Avni 08 Sht 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Kastriot
Shesim troje dhe arat
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim