Trojet në Rr. "Mbretresha Teutë" N.SH." A..

Shitet nga: AKS AGENCY 19 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shiten 13 ari trolle pjesa e fundit e mbetur Çmimi 2000 e/ari
Shiten tri parcella nga 60 ari për troje po në këtë rrugë. Të gjitha parcellat kanë dalje në rrugë.
Parcellat kanë infrastrukturë të plotë .
Çmimi për parcellen në tërësi është 1700 euro
Ndërsa për ndamje në troje nga 2000 eu/ari
Shiten edhe shumë troje në zonën e parë të qytetit në sipërfaqe nga 4.5 ari , me 3.5 ari dhe 10 ari si dhe parcella edhe më të mëdha jo larg Gjimnazit 17 shkurti .
mirëpresim blerësit serioz.
Të gjitha parcellat kanë dokumentacion në rregull dhe përkthimi bëhet brenda ditës.
Ofrojmë edhe shtëpi në lagje të ndryshme me çmime shumë të favorshme

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim