Truall në Qendër të Kastriot-it N.SH AKS AG..

Shitet nga: AKS AGENCY 19 Maj 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shitet trualli në Qendër të Kastriotit - ( Obiliqit ).
Parcella gjendet në rrugën " Hasan Prishtina " dhe ka sipërfaqe 15 ari.
Parcella është e përshtatshme për ndertime të larta, lejohet ndertimi me etazh. B+P+5+NK

Parcella ka qasje në rrugën "Hasan Prishtina", në rrugën "Washington" (nga banesat e Hades) dhe nga rruga tranzitore prej hekurudhës, thënë ndryshe kjo parcellë është zemra e Kastriotit.

Parcella mund te negocijohet edhe me 50% kompenzim por qmimi me kompenzim është 17.000 euro për ari


Dokumentacioni i parcelles është në rregull, perkthimi mund te behet menjëherë.

Ju mirëpresim

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH "AKS AGENCY"
Nr. tel. 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim