Truall ne Kastriot

Shitet nga: ismet 03 Tet 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Adresa: ara per troje
Sipërfaqe: 33.90 m2
Komuna: Kastriot
Shitet ara e pershtatshme per truall ka komplet infrastrukturen ( si rrugen e asfalltuar ujsjellsin kanalizimin telefonit internet etj ) mundet mu hap edhe bunarin . Stacioni autobusit vetem 2 minuta ka autobus qdo 10 minuta per f.kosove dhe prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim