Trualli për biznes dhe Ndertime te larta

Shitet nga: AKS AGENCY 19 Maj 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shitet parcella në qender te Obiliqit perball komunes dhe prapa NLB Bankes karshi bllokut te banesave.
Parcella ndodhet ne rrugen Hasan Prishtina dhe ka siperfaqe prej 15 ari.
Kjo hapsire është e përshtatshme për Ndertim te larte dhe per ndertime te tjera biznesore dhe banesore.
Parcella ka dalje ne rrugen kryesore ne distance pre 14m dhe ka dalje te tjera te gjamija dhe banesat e Hades.
Parcella me ndertimin e rruges tranzitore ka dalje te drejtperdrejt ne rrugen buz hekurudhes.
Është kjo e vetmja parcelle e lire per ndertime afariste dhe me dokumentacion ne rregull.
Ejani dhe vizitojeni dhe binduni me poziten strategjike te kesaj parcelle.

QMIMI i parcelles eshte 17 000 euro ari.
Perkthimi menjëhere.

Me respekt: NSH. AKS AGENCY
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim