Trull

Shitet nga: selim 01 Mar 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rr.xheneva - rr.shkupi
Komuna: Kastriot
Trolli xhendet-afer stadionit kek dhe afer Shkolles fillore-Ibrahim Rogova kastriot ne rrugen xheneva -shkupi gjith ashtu baj ndrrim edhe me trull ne DRENAS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim