Zbritje e madhe Shitet Parcella S=80 ari - NSH."..

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 19 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Komuna: Kastriot
Shitet parcella ne Obiliq te vjeter buzë rruges se asfaltuar.
Parcella ka siperfaqe prej 80 ari dhe gjerësia e parcelles në rrugë është mbi 60 m.

Kjo siperfaqe është e përshtashme për banim dhe biznes , meqenëse posedon komplet infrastukturën komunale: rrymën , ujin dhe kanalizimin si dhe gjerësia e rrugës së asfaltuar është 5m.
Dalja dëri në rrugën regjionale për Milloshevë është 400 m

Parcella mund të këmbehet me ndonjë banesë në Prishtinë dhe Fushe Kosove në cilëndo lagje si dhe
ndonjë automjet e marrim ne kompenzim ne rastet eventuale.
Parcella per arsye te nevojave urgjente te shitjes ka rene nga 950 euro ne 72000 euro.
PArcella posedon dkumentacionin e regullt dhe perkthimi behet mbrenda dites.

.

Agjencioni per Patundshmeri:
N.SH " AKS AGENCY "
Tel: 045 903 902; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim