cunga

Shitet nga: xx 24 Dhj 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Kastriot
Qarr dhe bung
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim