shes h hektar e 70 ari tok pune te kalsit te par

Shitet nga: fitimi 20 Sht 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Adresa: millosheve
Sipërfaqe: 5700 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Kastriot
shes tok me siperfaqe 5 hektar e 70 ari,
Toka eshte e kalsit te pare,eka sistemin e iberlepencit per ujitje dhe eshte egjitha me nje parcel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim