Bejm pune ndertimore edhe me kompenzim sistemi q..

Shitet nga: Gjergjaj Grup 10 Maj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
bejm pune ndertimore edhe me kompenzim sistemi qelsat ne dor-mure-shtepi-villa-dhe ndertime te larta tel 049 488 177 -045 287 347
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim