JEPET LOKALI ME QERA - KLINE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shkelqim 10 Krr 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   200 EUR

Komuna: Klinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshojm lokalin me qera , gjendemi tek lagjia "ARBERIA - PERLINA " afer ETC .
Per me shum mund te kontaktoni ne numra te telefonit : ipko : 049-449-271
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim