Lokal

Shitet nga: Hamit 27 Gsh 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes/jap me qera lokalin ne Klinë. Çmimi shites 5000€, per ata qe dojnë ne ble. Qeraja mujore 100€, per ata qe dojnë me marrë me qera. Te interesuarit mund te me kontaktojnë ne telefon: nr: 0038649375730 me funkcion Viber
Ju mirëpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim