Lokal

Shitet nga: hafiz 10 Sht 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jepi me qira dy lokal njera 89 ose 57
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim