Jap me qira objektin e pershtatshem per prodhim ..

Shitet nga: Mon Salihu 09 Krr 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Objekti gjindet ne magjistralen Prishtine - Peje, fshati Grabanice (ish Mobellandi) ka showroom 80 m2, hapesira per prodhim dhe depo 565 m2 dhe oborr prej 10 ari. I pershtatshem per veprimtari prodhuese, shitje, depo etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim