Bik me mallgur

Shitet nga: enver 25 Dhj 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
biki eshte i majtur me mallgur dhe qmimi sipas marrveshjes numri i telefonit 049874477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim