Blete dhe paisje

Shitet nga: Hamdi 12 Sht 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Klinë
Kemii blet per shitje jan blet te forta po ashtu kem edhe te gjitha paisjet e bletes siq jan: centrifuga teshat dhee sanak shtes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim