Blete

Shitet nga: Genti 01 Sht 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
shes 20 koshere blete 2 kateshe dhe nje lateshe ju mirpresim per interesim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim