Cjap te kuq dhe alpin

Shitet nga: Robert 12 Gsh 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Klinë
shesim edha , cjap Alpin dhe te kuq shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim