Dujë te terrfojes, sanes dhe kashtes

Shitet nga: Fahri 28 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes dujë te terrfojes 1.50 € dugin , dujë te sanes 1 € dugin dhe kashtes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim