Grur 2000 kg

Shitet nga: drilon 24 Shk 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 EUR

Komuna: Klinë
Shes Grur 2000 Kg urgjentisht po me vyn paret qimimi i mundshem 22 cent per me shum informata mund te kontaktoni ne nr te telit 045807371 dhe 049641816
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim