Klysh sharii

Shitet nga: Rroki 16 Shk 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Klysh me moshe dy muajshe,race e paster e deltarit Ilir,shume te dashur per pronarin,shume te mire per oborr dhe shume te afert me antaret e familjes.Nje qen te mire dhe besnike ja vlene te kesh ateher keni mundesin ta keni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim