Lopa bars

Shitet nga: Ismet 24 Pri 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shitet lopa bars edhe 3 jave shtohet eshte shume e mire ky eshte viqi i 3 i qet15 litra qumsht e urte me mjel dhe per kullos ne fushe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim