Lope

Shitet nga: syleman 19 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
SHitet lopa shum e mir mshtjerr spari viqin e ka femer qmimi 1800 euro shum e urt dhe e mir per tamel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim