Lope bars

Shitet nga: Blerim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR   980 EUR

Komuna: Klinë
Shes urgjent lopen bars ne shkurt ka me pjell.ashte e re.viqi I 3
Per me shum info muni me shkru viber dhe whatespp.qmimi I negociushem.nese ka ndonje tugjar let lajmerohet.arsyja se nuk kam yshqym.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim