Lopet dhe muzata

Shitet nga: Mark Ademi 14 Gsh 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shite 4 lop qumeshtore, 2 muzata, nje viq, me qmime te volitshme, per me shume informata thirr ne numrin 044232801 Mark Ademi nga poterqi komuna e klines.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim