Lopet dhe muzatat

Shitet nga: Mark ademi 14 Gsh 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shiten 4 lop qumeshtore, 2 muzata, 1 viq. Per me shume informata thirr ne 044232801 Mark Ademi nga poterqi komuna e klines.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim