Mshtjerra

Shitet nga: Liridoni 17 Tet 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Mshtjerra asht bars ka me pjell me 9.12.2016 asht shum e urt dhe shum e mir per mar per me shum na kontaktoni ne numrin 044586256 ose 049302888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim