Pula italjanka

Shitet nga: andi 25 Nën 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shiten ose ndrrohen me pula te racave tjera 3 zogza dhe gjeli te sivjetshit 3+1 arsyja e se i heki asht se kam shum ksi lloji e du me ba edhe lloje tjera
Fb ar lind
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim