Qura dhe vez te qurav

Shitet nga: cerovik 03 Pri 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Klinë
Shes qura dhe vez te qurave,vezet qmimi 0.50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim