Shes Lopen

Shitet nga: Rizah Morina 15 Nën 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Klinë
Shitet Lopa edhe 10 dite ka me pjelle dhe eshte shume produktive.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim