Shes san shum te mir sana usht e sivjetit dhe dujt

Shitet nga: drin 26 Dhj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes san shum te mir sana usht e sivjetit dhe dujt jan shum te mdhaj per ma shum kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim