Shitet LOPA

Shitet nga: Hetem Bytyqi 08 Dhj 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Klinë
Shitet Lopa e cila posedon keto tipare - eshte lope e lindur dhe rritur tek ne gje per te cilen edhe mund te ju sigurojme per cilesite qe posedon eshte e re ne moshe e cila posa eshte dalur me viq ka vetem nje jave viqi eshte viqi i 3 me radhe eshte gjinise mashkull e re ne moshe as 5 vite te plota eshte e urte cilesi te qumeshtit dhe e cila mund tju furnizoj me qumeshte deri sa te shtohet ,
Per hollesi me shume na kontaktoni ne keta numra tel.
044228670
044761780
044231795 Viber

Faleminderit per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim