Veze te freskta

Shitet nga: faiku 11 Shk 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Vezet jane te pastra sharke dhe pula franceze ju mirepres risi vezet jepen me garancion 6.7ditshe cilsia flet vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim