Viq

Shitet nga: Hagji Xhavit 22 Mar 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Komuna: Klinë
Viqi eshte 8 muajsh .I races dhe eshte i kuq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim