Viq 8 muajsh

Shitet nga: qerim raci 10 Tet 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR

Komuna: Klinë
shes viqin 8 muajsh i ushqyer me miser dhe grur i races qe shton afer 2 kg ne dit ndersa per me kill 2.30 per kg ju garantoj per cilsin per me shum informata kontakto ne nr e telit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim