Zogj pula shota

Shitet nga: adnan 22 Tet 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes zogj pula dhe shota te madhsive te ndryshem jan rac shum te mir per ma shum na kontaktoni 044843712 mundeni edhe viber qet nr..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim