baj ndrrim ushqim per kafshe me naj viq ose lope..

Shitet nga: faiku 19 Shk 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Baj ndrrim me ushqim per kafshe me naj viq kemi deteline sane tershere dhe grur i kositur ushqimi esht kualitet mundeni me pa ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim