big

Shitet nga: enver 25 Dhj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
bigi eshte i majtur ne ballgur dhe qmimi me marrveshje numri i telefonit eshte 049874477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim