qen shtepiak

Shitet nga: nimon 28 Dhj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Klinë
Eshte rac pikineze e perzier me ngjyra te bardh dhe te zez qeni ka 2 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim