shes Lop te fermes dhe shes duaj te sanes

Shitet nga: Tafil 08 Dhj 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Jam nga rigjeva kumuna klines kam lop dhe ushqim per lop ne shitje me qmime te volitshme , lopet 1.50 eruo per kg dhe duajt e sanes 1.80 euro ju mipresim KLM 044223184
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim