shes viqin 8 muajsh

Shitet nga: qerim raci 10 Tet 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR

Komuna: Klinë
shes viqin 8 muaj i ushqyer me miser dhe grur esht rac qe shton afer 2 kg ne dit ndersa per me kill 2.30 per kg per me shum kontakto ne nr e telit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim