veze te freskta per qelje te zogjve ju mirprese

Shitet nga: faiku 17 Shk 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Ju ofrojme veze cilsore kemi veze te pulave sharke e zagrebit e paster 100 dhe risia e radhes kemi edhe veze te races franceze kualitet ju garantojme me tradite 20 vjeqare ju mirepres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim