viqi shitet e ndrrohet me yshym

Shitet nga: Viber +38649385175 11 Sht 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Mshtjerra eshte shum e mir per me pre dhe me majt e rritne ne fush si u da prej tamli u nshu kullos per ma shum thirrni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim