Brener me vaj te vjeter

Shitet nga: Luli 08 Jan 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Brener per nxemje me vaj te vjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim