Elektromotorra, Pompa uji, Reduktore, Kompresora

Shitet nga: Vllezerit Sahiti 14 Sht 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Elektromotorra, Pompa uji, Reduktore, Kompresora, Ventilatore, Aparate Saldimi, etj.
Te gjitha makinerite tona jane te importuara nga Zvicrra ne gjendje shume te mire pune.
Per me shume: 044 473 077 & 044 218 429
Grabanice, Kline
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim