Elektromotorra nga Zvicrra!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Vellezerit Sahiti 11 Mar 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Ofrojme elektromotorra te kapaciteteve dhe formateve te ndryshme. Te gjithe jane ne gjendje shume te mire pune, dhe jane te importuar nga Zvicrra.
Per me shume:
044 473 077 & 044 218 429
Grabanice, Kline
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim