Gjeneratori 13 kw dizell nje klip

Shitet nga: korab berisha 01 Mar 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes gjeneratorim dizell ne gjendje shum te mir me servis te kryn dhe mundes shitje me rimorkjo edhe pa rimorkjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim