Kompresora 500 Litra nga Zvicrra

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Vellezerit Sahiti 10 Jan 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kompresora 500 Litra te ardhur nga Zvicrra. Ne gjendje shum te mire pune. Te perdorur shume pak.
Per me shume:
044 473 077
044 218 429
Grabanice, Kline
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim