MAKINERI PER PRODHIM TE ELEMENTEVE

Shitet nga: Rasim Qupeva 09 Tet 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale

SHESIM DHE MONTOJM MAKINERI TE NDRYSHME PER PRODHIMTARI TE ELEMENTEVE NGA BETONI SI :

MAKINA DHE KOMPLET LINIJA PER PRODHIMIN E KUBEZAVE , BLLOKAVE DHE GYPAVE NGA BETONI

POR EDHE FABRIKAVE PER PRODHIM TE BETONIT TE GATSHEM SI DHE ELEMENTE TE TJERA.

MAKINAT DHE LINJAT PER PRODHIM I IMPORTOJM NGA EUROPA I MOTOJM DHE i AKTIVIZOJM NE
PUN

GJITHASHTU SHESIM ME MUNDSI KOMPENZIMI SI ME :BANES,TRUALL,VETUR ETJ ETJ.

,, VAL - CEN ''
BETONTECHNIK
KLINE
Tel: 049242925
049183394
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim